گروه فنی مهندسی پاورکامپ؛ به عنوان مشاور، ناظر و پیمانکار تاسیسات مکانیکی و برق ساختمان آماده همکاری در انواع پروژه ها می باشد.

برای مذاکره در خصوص پروژه های خود با شماره زیر در تماس باشید:
شماره همراه (مهندس عالی): ۰۹۱۲۳۰۱۹۴۵۶

لینک (پروژه های انجام شده) و (پروژه های در دست اجرا) توسط پاورکامپ به عنوان مشاور، ناظر و پیمانکار تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان

گروه فنی مهندسی پاورکامپ، با به کارگیری دانش روز و تجربیات گذشته توفیق یافته خدمات زیر را در پروژه های مختلف ارائه نماید:

الف- مشاور فنی مهندسی در زمینه تاسیسات الکتریکی و مکانیکی:

کارشناسان این گروه فنی توانایی تهیّه و طراحی نقشه های اجرایی برای هرگونه ابنیه، سایت و محوطه سازی مطابق با ضوابط و مقررات متداول مهندسی و همچنین نظارت بر اجرا را نیز دارا می باشند.

این مجموعه متعهد به پیگیری مراحل تصویب پروژه در تمامی مراجع فنی که کارفرما تعیین نماید می باشد.

ب- پیمانکاری و اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی:

قسمت عمده فعالیّت گروه پاورکامپ، عملیات اجرائی میباشد. این گروه با در دست داشتن تجربه فراوان در اجرا و همچنین دارا بودن اکیپ های اجرایی مجرّب قادر به اجرای هرگونه پروژه در حوزه پیمانکاری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان در حداقل زمان و با کمترین هزینه ممکن می باشد.

ج- طراحی و ساخت تابلوهای برق توزیع و صنعتی:

گروه فنی مهندسی پاور کامپ، در کنار فعالیت های عمرانی خود و با جذب نیروهای متخصص و تیمی از افراد فعال، کارآمد، با درایت و خلاقیت منحصر به فرد توانسته است تمامی نیازهای مشتریان خود را در زمینه طراحی، ساخت و تولید تابلوهای برق بر آورده سازد و با تولید محصولات با کیفیت در زمره یکی از سازندگان خوش نام در این صنعت مهم قرار گیرد.

برای مشاهده شرح خدمات پاورکامپ در حوزه های تاسیسات مکانیکی و الکتریکی ساختمان، ساخت تابلو برق و ماژول های محاسبات آنلاین از لینک های زیر استفاده کنید:

کلید واژه ها: پیمانکار تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، پیمانکار تاسیسات ساختمان، پیمانکار تاسیسات برقی، پیمانکار تاسیسات مکانیکی ساختمان
شرکت اجرای تاسیسات ساختمان، شرکت پیمانکاری تاسیسات، پیمانکار تاسیسات، مشاور تاسیسات
مجری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، مجری تاسیسات ساختمان، مجری تاسیسات برقی، مجری تاسیسات مکانیکی ساختمان
خدمات پیمانکاری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی، خدمات پیمانکاری تاسیسات ساختمان، خدمات پیمانکاری تاسیسات برقی، خدمات پیمانکاری تاسیسات مکانیکی ساختمان
طراحی تابلو برق صنعتی، ساخت تابلو برق، کارگاه ساخت تابلو برق، خدمات برق صنعتی و تابلو برق

One thought on “مشاوره، نظارت و پیمانکاری تاسیسات مکانیکی و الکتریکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *